wracamy po banie
na twitchu!

7 dni przerwy od twitcha się skończyło! Oto co nowego:

Zmiany, które wchodzą natychmiast:

Podziękowania dla subskrybentów

Subskrybenci, mają dostęp do kanału #dwa-ognie🔥🔥 na discordzie (stara nazwa #subky), na którym będzie dużo więcej informacji, tajemnic i fotek od vulpiego. Będzie to kanał w którym subskrybenci będą mieli pewną władzę nad tym, co będzie ogrywane a ich zdanie będzie miało znaczenie.


Subskrybenci automatycznie dołączają do kanału #dwa-ognie🔥🔥 jeśli mają połączone konto discorda ze swoim twitchem (robi się to w ustawieniach profilu na discordzie) - otrzymuje się wtedy specjalną rangę i żółty kolor nicku na serwerze.

Nie tylko subskrybenci będą mogli dostać się do tego kanału - będzie opcja wykupienia dostępu na tydzień za pomocą digimonów.

Jeszcze raz dziękuję subskrybentom za ich wsparcie i przepraszam, że przez 7 dni nie mogli korzystać z benefitów, które daje im subskrypcja.

printy nadal dostępne dla subskrybentów + będą nowe

Każdy subskrybent może wybrać print (czyli wydrukowane zdjęcie na grubej kartce, prawie jak pocztówka) który można zdobyć JEDEN za darmo raz na 40 dni, jeśli posiada się w tym czasie aktywną subskrypcję. Printy kosztują odpowiednią liczbę digimonów i są dostępne w !sklepik

Stare klipy? do widzenia!

Wszystkie stare klipy powstałe od początku istnienia kanału zostają usunięte.

NADAL będzie można tworzyć nowe klipy, ale będą one moderowane, a jeśli będzie potrzeba - tworzenie nowych klipów zostanie zablokowane. Nowe klipy mogą tworzyć widzowie, dopiero po 30 dniach od obserwowania mojego kanału.

stare filmy? do widzenia!

Wszystkie stare filmy wrzucone na kanał ze starymi livestreamami zostają usunięte. Tyczy się to filmów z Kingdom Hearts, Pokemonów, Animal Crossing, itd.

NADAL stare transmisje (z ostatnich 14 dni) będą dostępne do oglądania dla subskrybentów kanału.

grzeczne zachowanie podczas dyskusji na discordzie

Hej! Chciałbyś porozmawiać na discordzie? Zachowuj się grzecznie jeśli prowadzę live.

Osoby, które będą nadmiernie przeklinały, lub zachowywały się niewłaściwie będą wyciszane i nie będą więcej zapraszane do wspólnej dyskusji na live.

Przypominam, że nadal istnieje zasada, że jeśli gram w grę - dyskutować można ze mną wyłącznie, jeśli grasz ze mną. Będą od tego pewne wyjątki (jak przy ETSie).

Specjalnie pod dyskusje na live powstał na discordzie kanał głosowy Umlałt Ü, który jest niewidoczny dla innych. Moderatorzy będą mogli przerzucać osoby, jeśli stracą połączenie.

nareszcie czas na giveaway!

Od dawna obiecałem dla was giveaway figurek Pokemon, które otrzymałem do recenzji.
Z tego powodu startuje giveaway w którym do zdobycia będą:

Więcej informacji o giveawayu - TUTAJ!

Promocja! trąbki 100 razy taniej!*

Cena trąbek2 (długich) od tego momentu wynosi 60 digimonów, ale dostępna jest wyłącznie dla subskrybentów raz na 24 godziny.

Trąbki krótkie kosztują cały czas 600 digimonów i są dostępne dla wszystkich. 🎺