STREAM

You can find me here:

1268 followów

na moim kanale na Twitch

Ostatnia aktualizacja: 4.01.2021

91 814 wyświetleń

na moim kanale na Twitch

2219 godzin live

streamowanych na Twitch

911 polubień

na moim fanpage na Facebooku

Mój livestream

Witaj drogi widzu! Nazywam się Bartek, mam 33 lata i mieszkam w małej wsi pod Poznaniem. Prowadzę serwis WAW Pokemon, Pokemon Valhalla, tworzę magazyn Pokemon Polish Trainer, oraz jestem jednym z osób tworzących serwis AntyGaming.com. Moją wizytówkę znajdziesz na vulpi.pl

Jestem od lat ogromnym fanem Pokemonów, zwłaszcza gier i karcianki. Ponieważ nie samymi Pokemonami człowiek żyje – czasami pobuduję coś w Minecraft, zabiję też kilka potworów w Diablo, uratuję świat w Kingdom Hearts, pościgam się w Forzie Horizon 4, albo potestuję nowe Indie Gierki!

Najczęściej gram w: Kingdom Hearts, Pokemony, Genshin Impact, Forza Horizon 4, Binding of Isaac, gry z PS4, Nintendo i indie popierdółki!

Najczęściej strimuję o godzinie 18:00

Moje konta:

Podziękowania dla:

  • Sensei (SennyB)

  • Saitonashi

  • tu_wpisz_nick

  • spieed2k1

  • JackobMcKane

  • ArturOO

  • spongie

  • Ekipa TCG Poznań

  • Team VRK i widzowie naszego teamu

Plan strimów

Plan strimów i ogrywanych gier na moim TRELLO - KLIKNIJ W LINK!

Kalendarz strimów (beta)

Streamowe projekty

PROJEKT ŻÓŁTY NOTES

Projekt żółty notes jest projektem zachęcającym widzów strima do podzielenia się swoimi historiami z własnego życia w formie pisanej. Żółty notes trafiać będzie do poszczególnych widzów, by mogli napisać w nim własne przemyślenia i odpowiedzieć na wpisy wcześniejszych uczestników!

TAMAGOTCHI PROJECT

Tamagotchi project to przygotowany przez vulpiego projekt socjalno-rozrywkowo-społeczny mający zachęcić ludzi (widzów) do opiekowania się wirtualnym zwierzakiem i przedstawiania jego rozwoju poprzez codzienną komunikację.

pokaz mody w animal crossing

29 maja 2020 roku wraz z użytkownikami mojego Discorda oraz widzami na moim kanale Twitch, zorganizowaliśmy pokaz mody w grze Animal Crossing New Horizons w którym gracze prezentowali przygotowane przez siebie wcześniej stroje w określonych kategoriach. Oczywiście wszystko z nagrodami! Galeria zdjęć ze ścianki, oraz film z całego pokazu znajduje się na przykład tutaj.

sobota z rajdami

W każdą sobotę lutego i marca, spotykaliśmy się na livestreamie wraz z ekipą mojego discorda – Piekarnik Vulpiego na hostowaniu shiny rajdów w grach Pokemon Sword i Shield. Dzięki naszym rajdom, oraz giveawayom, ponad 1000 osób miało szansę zdobyć około 600 shiny Pokemonów! Szanse na wyjście z nagrodami były niezwykle wysokie! Robiliśmy również giveaway miesiąca!

Czwartki z karcianką

Czwartki z Karcianką to livestream, który miał formę "livecastu" czyli audycji przygotowanej wcześniej z pytaniami od widzów i możliwością zagrania w karciankę Pokemon wraz z innymi uczestnikami live! Informacje oraz archiwum odcinków znajduje się na dedykowanej stronie.

GOG winter sale 2019

16 grudnia 2019 wraz z resztą ekipy DobreStreamy.pl prezentowaliśmy na GOGowym Winter Sale 2019 nasze ulubione gry (oczywiście przecenione!), które prezentowaliśmy na naszych livestreamach.

turniej unreal

9 marca 2019 roku wraz ze znajomymi i widzami zorganizowaliśmy turniej UT 2004 dla funu i zabawy! Wsparciem dla turnieju był serwis GOG.COM!

Najlepsze klipy!

Ograłem już:

Pobierz mój logotyp i znak graficzny tutaj