giveaway zabawek pokemon

Co jest do zdobycia?

Od dawna obiecałem dla was giveaway figurek Pokemon, które otrzymałem do recenzji. Z tego powodu startuje giveaway w którym do zdobycia będą:

Jak zdobyć nagrody?

Aby zdobyć figurki należy zdobywać losy do losowania. Jeden los można zdobyć za pomocą:

  • wykupienia losu na livestreamie na moim kanale twitch - jak zwykle, na czacie wpisujecie komendę !chce. Los kosztuje 500 digimonów i można w ten sposób kupić maksymalnie 10 losów

  • skomentowania i zostawienia łapki w górę na filmach o zabawkach i maskotkach Pokemon na tej playliście. Jeden komentarz i łapka to jeden los. Dodatkowa subskrypcja to również dodatkowy los. UWAGA! Na początku komentarza wpisz [G] inaczej komentarz nie będzie wliczany jako los!

  • Obserwowania mnie na moim instagramie i skomentowania jakiegokolwiek zdjęcia związanego z Pokemonami. Jeśli otagujesz trzech znajomych dostaniesz 3 dodatkowe losy! Pamiętaj, by również wpisać [G] na początku komentarza!


Dwa razy w tygodniu będę zliczał wszystkie losy, więc jeśli ktoś chciałby wiedzieć ile losów aktualnie posiada - może się ze mną kontaktować w tej sprawie :)

Losy można zbierać od 28.06.2021 do 9.07.2021.

Losowanie: 10.07.2021 (data losowania może ulec zmianie)

Losowanie odbędzie się live na twitchu. Wyniki losowania będą podane również na moim discordzie oraz fanpage na facebooku :)