Banner na stronę główną twitch

Po zmianie strony głównej serwisu twitch, wszystkie stare bannery strony offline zostały rozciągnięte. Najlepiej stworzyć więc nowy banner!

Najlepszym rozmiarem będzie 2200 na 488 pikseli zgodnie z propozycją poniżej:

PS: KONIECZNIE ZAPISZ JAKO PNG!!!!

W białe okrągłe pola wstaw jakieś grafiki, które będą pojawiały się po lewej i prawej stronie ekranu filmu. Przykładowo dla mojego kanału wrzucenie logo po lewej i pokemona vulpixa po prawej dało taki efekt:

gdzie to się zmienia?

Banner profilu możesz zmienić na stronie https://dashboard.twitch.tv/u/TWÓJ_LOGIN/settings/channel.

W moim przypadku wygląda to tak, jak na foto obok!


Na samym środku (na przykładzie powyżej w miejscu gdzie jest tekst), koniecznie dodaj jakąś grafikę. Co prawda banner z filmami na stronie głównej go zasłoni (w moim przypadku zasłonił dwa fioletowe Pokemony Toxtricity), ale w mobilnej aplikacji pokaże się wyłącznie środek! Tak jak na screenie poniżej:

OBCZAJ TO!

W moim przypadku całe tło jest koloru niebieskiego. Ale jeśli chcesz zastosować przejście grafiki, żeby ładnie dopasowało się do strony, możesz spróbować dołożyć lekki blur w taki sposób, by zastosować lekkie przejście tonalne. Przykładowo - jeśli twoim kolorem wiodącym jest czerwony, warto po lewej i prawej stronie grafiki którą rysujesz wykonać przejście do koloru czerwonego, jak na foto po prawej stronie.