zmiany w kwietniu 2021

Dzięki waszym uwagom i informacjom, które przekazujecie mi na Discordzie oraz live, postanowiłem wprowadzić kilka zmian w kwietniu 2021 roku. Oto one:

PIĄTEK: INDIE GRY

W piątki wraca cykl gier Indie. Czasami będzie to jedna gra, czasami kilka. Czasami będzie to świeżynka, lub gra która jeszcze nie pojawiła się na rynku, a czasami będzie to gra która już od lat jest dostępna.

Indie Piątki będą ciekawą odskocznią od dużych gier, których setki strimerów ogrywają codziennie!

PIĄTEK 🕓 18:00

SOBOTA: Pokemony!

Jeszcze niedawno co tydzień spotykaliśmy się na SOBOCIE Z RAJDAMI w Pokemon Sword/Shield, grając razem w Pokemon GO i wymieniając setki Pokemonów w Pokemon SS oraz Pokemon HOME!

Tym razem cykl Pokemonów wraca w formie PoSoBoTy - co sobotnich rozgrywek w starsze części gier Pokemon. Na start trafia Pokemon Emerald w którym co tydzień możecie mi utrudnić grę za pomocą "przeszkadzajek", na które sami głosujecie na Discordzie!

Po skończeniu Pokemon Emerald, będziemy grali w randomizowane Pokemony! Jakie? Sami będziecie mogli wybrać głosując na Discordzie!

SOBOTA 🕓 18:00 lub 17:00

NIEDZIELA: FORZA HORIZON 4

W niedzielę spotykamy się na wyścigach w Forzę Horizon 4, do których zapraszam KAŻDEGO. Każdy może się z nami ścigać i dołączyć do naszych głosowych rozmów na Discordzie. Forzę można dostać za 4 złote w Microsoft Game Pass, lub na Steamie.

NIEDZIELA 🕓 11:00

zamykamy sklepik pokemon!

4 kwietnia to ostatni dzień w którym możecie zamienić wasze Digimony w sklepiku na shiny Pokemony*.

Sklepik jest dostępny po wpisaniu komendy !sklepik na czacie.

Pokemony wykupione ze sklepiku po 4 kwietnia nadal będzie można odebrać do końca roku.


* pozostałe przedmioty w sklepiku będą nadal dostępne, znikają wyłącznie Pokemony i Shiny Pokemony do zdobycia w grach Pokemon Sword/Shield. Sklepik wróci po wystartowaniu gier Pokemon Briliant Diamond/Shining Pearl, jak zobaczymy jakie będą możliwości wymian i transferowania Pokemonów.

printy dostępne dla subskrybentów

Każdy subskrybent może wybrać print (czyli wydrukowane zdjęcie na grubej kartce, prawie jak pocztówka) który można zdobyć JEDEN za darmo raz na 40 dni, jeśli posiada się w tym czasie aktywną subskrypcję. Printy kosztują odpowiednią liczbę digimonów i są dostępne w !sklepik

wracają pocztówki

W pierwszej połowie kwietnia do sklepiku wrócą pocztówki (realne) z moich wyjazdów z Warszawy, czy znad morza.

W późniejszym terminie będą pocztówki z Poznania, oraz pocztówki wykonane przeze mnie z gier, które ogrywamy!

Promocja! trąbki 10 razy drożej!

Cena trąbek2 (długich) od tego momentu wynosi 6000 digimonów. Trąbki krótkie kosztują teraz 600 digimonów. 🎺